Francuska muzika na festivalu Bunt
Dva koncerta u okviru festivala Bunt održana 22. i 23. decembra, od svih muzičkih događaja u ovoj, po svemu vanrednoj godini, istakli su se po kriterijumu kvaliteta. Na prvom od njih, violinista Gordan Nikolić i violončelistkinja Selin Flamen, oduševili su publiku u Atrijumu Narodnog muzeja.